Algemeen contact

JES Gent (De Expeditie)
Dok Noord 4F
9000 Gent
gent@jes.be
09 233 88 05

Op zoek naar algemene informatie of vacatures?

Neem een kijkje op jes.be.

Vraag een stageplaats aan:

stagiairgent@jes.be

Contact:


Griet De Wachter
griet.dewachter@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0478/ 68 24 47
Coördinatrice

Hanadi Nam
hanadi.nam@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0470/ 50 14 29
Arbeidstrajectbegeleider

Hatice Kus
hatice.kus@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0477/ 77 73 23
Jobcoach Jobteam Gent

Ilyass Coucke
ilyass.coucke@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0489/ 26 80 94
Vormingsmedewerker Jeugdparticipatie

Joy De Pau
joy.depau@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0478/ 78 76 80
Jeugdwerker project Overkophuis Gent

Justine Devos
justine.devos@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0485/ 80 29 30
Vormingswerker voortrajecten deeltijds onderwijs

Liesbet Van Dycke
liesbet.vandycke@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0472/93 05 40
Vormingswerker

Lieselotte Mares
lieselotte.mares@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0478/ 98 02 22
Effect-medewerker

Luka De Brabander
luka.debrabander@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0488/ 94 32 04
Jeugdwerker nieuwkomerswerking & Overkop Gent

Michiel Hendrickx
michiel.hendrickx@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0485/ 42 63 66
Vormingswerker in het jeugdwerk

Pauline Wygaerts
pauline.wygaerts@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0485/ 77 95 31
Vormingsmedewerker Onderwijs

Rukiye Avci
rukiye.avci@jes.be
tel: 09/233 88 05
gsm: 0485/ 20 16 70
Vindplaatsgericht Jeugdwerker